Intézményvezetői tájékoztatás az őszi szünettel kapcsolatban

Tisztelt Szülők!

Az őszi szünethez közeledve először is ismételten köszönetemet fejezem ki, mivel Önök is részesei annak a fegyelmezett és felelősségteljes védekezési folyamatnak, amivel hozzájárultak az intézmény biztonságos működéséhez.
Jó kikapcsolódást és feltöltődést kívánok Önöknek és gyermekeiknek is!

Ugyanakkor annak érdekében, hogy a szünet után is személyes jelenléttel tudjuk a diákokat oktatni, kérem, engedjék meg, hogy tolmácsoljam az EMMI ajánlásait annak érdekében, hogy a szünetet követően is a lehető legzavartalanabbul folytatódhasson a munka:

A gyerekek lehetőség szerint a családjukkal töltsék a szünidőt a kontaktuscsökkentés érdekében, illetve kerüljék a zárt terekben tartott nagy létszámú rendezvényeket.

Bízom benne, hogy jó egészségben fogunk ismét találkozni 2020. november 02-án.
Vigyázzanak Magukra!

Csongrád, 2020. október 19.

Tisztelettel:

Gyöngyi Alexandra s.k.
intézményvezető

Skip to content